Specials

Køb billigere produkter til børn


Vil du være sikker på, at du bruger nøjagtigt det, du har brug for, til børneprodukter? Bliv fortrolig med vores nuværende liste over tilbud til børns varer og shoppe til de laveste priser!

Madprodukter

  • Enfamil mælk i Tesco i stedet for 52,99 for 45,99 PLN.
  • 4 stykker Bobovita børndesserter i Carrefour til PLN 2,24 pr
  • Gerber juice til børn 300 ml i Carrefour til PLN 3,49 pr. Flaske. I Real får vi den samme juice til PLN 3.79.
  • BoboVita 180g desserter til børn i Real til PLN 4,49 pr. Krukke.
  • Gerber DoReMI børneretter i Real fås for PLN 5.79.
  • Nestle mælk-ris grød i Real til PLN 6.99.

Hygieniske genstande

  • Babybleer i Kaufland for PLN 11.99 i stedet for PLN 15.99.
  • Helen Harper bleer i Carrefour til PLN 21.99.
  • Bambi babyshampoo i Kaufland to typer til PLN 3,49 i stedet for PLN 5.19.
  • Tesco Jelp vaskeriprodukter 20% billigere.

Legetøj og tilbehør

  • krus af prinsessen i Kaufland til PLN 6.99
  • klapvogn til dukker i Kaufland til PLN 22.99
  • haventelt til børn i Kaufland på PLN 49.99. Andre teltmodeller i Net også til PLN 49.99.
  • blokke til drenge og piger i Kaufland til PLN 26.99.
  • bilstol i nettet til PLN 199 (fra 0 til 18 kg)
  • rejseseng på hjul i nettet til 139 PLN
  • beskyttende bagsædemåtte i en bil med Disney-tegn i nettopris PLN 16.99
  • netto gardiner til PLN 12.99,
  • en cykel med et håndtag i Auchan til 64,89 PLN
  • Leggings, shorts eller licens T-shirts i Real til PLN 15.
  • oppusteligt legetøj i Biedronka på PLN 16.99.

Kampagnetid

Kaufland 20-26.06.2013
Net fra 17-23.06.2013
Carrefour 19-24.06.2013
Auchan 19.06-2.07.2013
Real 20.06.-25.06.2013
Tesco 20.06-26.06.2013
Polo Market 19-25.06.2013
Biedronka fra 17/06/2013