Specials

Kampagner til børns ting


Hvilke produkter kan du ikke undvære? Se, hvor du får bleer, viskestykker og babyretter til de laveste priser. Vi inviterer dig til at gennemse vores liste.

Madprodukter

  • Hipp Bio babymælk i Real på 34,99 PLN i stedet for 46,99 PLN
  • Bebiko mælk 600 g hos Tesco til PLN 22,99 i stedet for PLN 24,99.
  • Gerber 2 eller 3 mælk hos Super-Pharm til PLN 13.99.
  • Enfamil mælk hos Tesco på PLN 45,99 i stedet for PLN 52,99 til en 800 gram pakke.
  • juice, nektar til børn Hipp i Kaufland til PLN 2,49. Imidlertid de samme juice i en større flaske (500 ml) i Real til PLN 5.49.
  • Nestle mælk-ris grød i Real til PLN 6,79.
  • 180 g Bobovita risgrød ved Tesco til PLN 4,99 i stedet for PLN 5,69.
  • Bobovita dessert til børn i Carrefour 190g 4 til prisen for 3. Hvis du køber 4 krukker, betaler man 2,99 zloty. Hos Tesco, to krukker af Bobovita til PLN 9.
  • Hipp dessert 2 gange 125 g på Tesco til PLN 5.39. I Rossmann, på den anden side, Hipp desserter på 4,59 i stedet for 5,19 PLN.
  • Gerber børneskål 190 g i Carrefour til PLN 4,49. På den anden side betaler vi hos Tesco 13 PLN, når vi køber tre. I Super-Pharm apotek retter Gerber til PLN 4,99.
  • Gerber børns dessert 190 g på Tesco, når vi køber 3 stykker, betaler vi 14 zlotys.
  • Gerbers retter og desserter til børn 130 g i Real til PLN 2.79.
  • Bobovita børneretter i Real 3 til prisen for 2, når man køber 3 stykker, koster en krukke PLN 4,33. I Rossmann på den anden side enhver Bobovit-middag til PLN 4.69 og den anden 50% billigere.
  • 2 gange 500 ml Hipp-te med Tesco ved PLN 7,49 pr. Sæt og på Super-Pharm på PLN 8,99.

Hygieniske genstande

  • Pampers Active Baby bleer i Kaufland til PLN 32.99 i stedet for PLN 49.99. I Drogeria Natura koster derimod de samme bleer PLN 37,99. I Lidl, på den anden side, bleer fra mandag 15.07 til PLN 29.99.
  • Pampers Active Baby bleer i New Box emballage hos Tesco til PLN 69.99.
  • Pampers Premium Care bleer hos Super-Pharm til PLN 39.99 i stedet for PLN 49.99.
  • Pampers Sleep & Play babybleer i Real til PLN 24,98 pr. Pakke, når du køber to pakker.
  • Glade bleer af forskellige typer i Polo Market til PLN 24.99 i stedet for PLN 39.99.
  • Babydream bleer til svømning i Rossmann ved PLN 12.99.
  • Huggies svømme bleer på Super-Pharm på PLN 17.99 i stedet for PLN 28.99.
  • Pampere vådtørreservoir på Tesco PLN 24.99 til 6 pakker: i stedet for PLN 34.99.
  • Nivea Babykosmetik til børn i Real til PLN 13.99. Hos Rossmann for PLN 13.49.
  • Johnson's Baby 500 ml badevæske hos Tesco til PLN 14,99 i stedet for PLN 19,99
  • Johnson's Baby vådtørre på Tesco på PLN 9.99 for to pakker.
  • Celaninc Kindii vådtørreservietter hos Tesco ved PLN 18.99 for 4 pakker i stedet for PLN 26.99. Vi betaler PLN 19,99 for 5 pakker i Rossmann. En enkelt pakke hos Super-Pharm til PLN 4.49.
  • Babydream aftørrer 2 gange 80 stykker til PLN 6.99 i Rossmann.
  • Bobini badevæske i Rossmann til en pris af 7,49 PLN for 500 ml.
  • Nivea Baby solbeskyttelsescreme faktor 30 i Rossmann ved PLN 19.99 i stedet for PLN 30.99.

Legetøj og tilbehør

  • træ-langrendecykel på Carrefour til PLN 99, 99
  • plast sandkasse i Real til PLN 42,95 i stedet for PLN 59.
  • Udviklingsmåtte Pyramid hos Tesco til 50% af prisen: i stedet for PLN 249.99 betaler vi 124.99 PLN.
  • fra 11 til 31.07 alt Canpol Babies Basic tilbehør 30% billigere.
  • Fra 11 til 31.07 ved Tesco at købe to flaske spænder eller berolige NUK i kasseapparatet 30% billigere.
  • Fra 11.07 til 7.08 hos Tesco ved køb af Tommee Tippee-produkter til mindst 50 PLN 20% rabat i kasseapparatet.
  • Fra 11.07 til 24.07.2013 hos Tesco legetøj til børnehavemærker vtech, Fisher-Price, Imagxt, Tomek og venner, Carousel og Tesco 30% billigere.
  • vedhænger min ven Emily eller Squeaking Puppy hos Tesco for PLN 34.99 i stedet for PLN 49.99.
  • Tomes babymonitor hos Tesco for PLN 129.99 i stedet for PLN 189.99.
  • Hos Tesco er babytøj 30% rabat.
  • Lovi 250 ml flaske i Rossmann til en pris af PLN 22,99 i stedet for PLN 26,99.

Kampagnetid
Kaufland 11.07-17.07.2013
Auchan 03.07-16.07.2013
Net 08.07-14.07.2013
Carrefour 10-15.07.2013
Rigtig 11-17.07.2013
Tesco 11-17.07.2013
Polo Market 10-16.07.2013
Drogeria Natura 4-17.07.2013
Rossmann fra 12.07.2013
Super-Pharm 11.07-24.07.2013